Коли варто здавати на права?

Якщо вам набридло запізнюватись на роботу або у важливих справах через затримку громадського транспорту, тоді варто подумати про придбання автомобіля та записатися до автошколи. Наявність авто дозволяє не тільки швидко добратись до потрібного місця, але й з комфортом пересуватися по місту, так і за його межі.

Особливості отримання прав на керування автівкою

Якщо ви вирішили придбати автівку або отримали такий розкішний подарунок на день народження, варто обов’язково пройти навчання. Навіть якщо у вас є навички керування авто, це не означає що можна їздити без прав. Бо права є офіційним документом, який підтверджує, що у водія є потрібні навички безпечного керування автівкою.

Для того, щоб здати на права потрібно записатися до автошколи. Саме тут ви зможете пройти як теорію, так і практику. Теорія складається з декількох модулів, після проходження якої настає практична частина. Під час проходження практики наїжджати години можна як на навчальній, так і на власній автівці. Все залежить від вашого бажання. Спочатку вам допомагати буде інструктор, потім коли ви навчитись керувати машиною, у вас буде змога самостійно їхати без підказок автоінструктора. На права можуть здавати громадяни, котрі:

  • Є повнолітніми.
  • Не мають протипоказань за медичним оглядом, станом здоров’я.
  • Не мають проблем з наркотичною залежністю або алкоголем.

Варто зазначити, що сідати за руль та проходити практику можуть тільки ті особистості, які пройшли теорію та мають знання з правил дорожньо-транспортного руху.

Як можна здати на права в автошколі ЛеоГарт?

Автошкола ЛеоГарт вже не перший рік допомагає громадянам України отримати професійні навички керування автівкою та здати на права. Для того, щоб потрапити до автошколиварто залишити заяву на сайті, замовити зворотний зв’язок або зателефонувати до автошколи. Менеджер оформить вашу заяву та запишуть до потрібної групи.

Читайте также:  Что важно знать о запчастях для Skoda Octavia Tour?

В ЛеоГарт працюють тільки висококваліфіковані інструктори, які постійно покращують свої навички та мають багатий досвід керування авто. Вони відзначаються ввічливістю та здатністю надати студентам необхідні навички для безпечного та впевненого водіння.

ЛеоГарт має зручне розташування у центрі Львова, тому вам не прийдеться витрачати багато часу для того, щоб добратися до курсів. Під час вивчення теорії застосовуються тільки сучасні інноваційні методики. Всі аудиторії мають сучасне обладнання, тому учні мають можливість проходити тести для перевірки знань онлайн. Для своїх учнів ми пропонуємо оплату частинами та цікаві акційні пропозиції.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
AutoHack статьи и советы авто тематики