Компанія «Prator-Auto»: послуги швидкого автосервіса

Незалежно від того, як давно ви придбали автівку, час від часу ви будете зтикатися з ситуацією, коли потрібно замінити комплектуючі або продіагностувати автівку на пошкодження. Досить часто багато автовласників відкладають візит в СТО, але це в свою чергу може тільки нашкодити автівці, бо прийдеться повністю проводити ремонтні роботи, котрі можна було б оминути. Саме тому, якщо ваша автівка почала скрипіти, шуміти, або мати інші несправності, потрібно звернутися в автосервіс.

Які саме послуги можна замовити в автосервісі?

Якщо у вашій автівці є певні несправності, краще не займатися самостійним ремонтуванням, особливо якщо немає навичок та освіти, краще звернутися до фахівців. Вони можуть не тільки провести якісну діагностику, але й виявити причини несправності, здійснити точні ремонтні роботи. В автосервісі можна обрати такі послуги:

  • Повна діагностика авто. Не завжди автовласники мають точну інформацію з приводу того, що саме в авто є несправним. Для цього фахівці проводять діагностування з використанням спеціального обладнання.
  • Ремонт двигунів. Двигун вважається серцем автівки, тому якщо є певні несправності, то варто звернутися до СТО.
  • Проведення техобслуговування. Кожен автомобіль повинен своєчасно проходити технічне обслуговування, тоді можна буде запобігти виникненню несправностей.
  • Заміна оливи та масла.
  • Дрібний ремонт.
  • Ремонт ходової.
  • Ремонт турбін.

Головні переваги автосервіса «Prator-Auto»

Обираючи автосервіс важливо не тільки звертати увагу на перелік послуг, але й враховувати підхід автосервісу до клієнта. Автосервіс «Prator-Auto» вже не перший рік знаходиться на ринку надання сервісних послуг для автівок, тому всі спеціалісти мають досвід роботи та спеціальні знання. До головних переваг можна віднести:

  • Оплата за ремонт автіки здійснюється тільки після закінчення ремонту, по факту, коли клієнт отримує потрібний результат.
  • Якісна заміна комплектуючих та запчастин. Спеціалісти не використовують підробки або сумнівні комплектуючі, які можуть нашкодити авто. Тільки перевірені запчастини від відомих виробників.
  • Проведення комплексної діагностики на визначення наявності несправності.
Читайте также:  Работа в такси Bolt в Укриане

Замовити діагностику або ремонт авто можна як на сайті, для цього вам потрібно залишити свій номер телефону, або зателефонувати до сервісу самостійно. Ми проводимо ремонтні роботи як легкових автівок, так і мікроавтобусів. На ремонтні роботи кожному клієнту надається гарантія. 7

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
AutoHack статьи и советы авто тематики