Лізинг авто: що потрібно знати

Хоча придбати автомобіль багато бажаючих, але не всі можуть витрачати великі кошти в даний час. Тому все частіше набуває популярності послуга лізингу. По суті, це оренда авто на деякий час, по закінченню якої автомобіль можна викупити.

Український ринок лізингу автомобілів https://arriano.com.ua/avto-v-lizyng/ є одним з найбільших у Східній Європі і постійно зростає. Наша компанія пропонує послуги лізингу авто на термін від 1 до 3 років зі ставкою від 3,3%. Ми маємо широкий вибір автомобілів різних марок і моделей, що дозволяє користувачам знайти той, який найкраще відповідає їхнім потребам. В нас є багаторічний досвід у цій галузі, тому ми гарантуємо клієнтам найвищу якість обслуговування. Використовуємо індивідуальний підхід і допомагаємо з вибором транспортного засобу, оформленням угоди лізингу та вирішенням інших питань.

Плюси лізингу

Користь від оренди машин отримують як лізингодавець, так і лізингоодержувач.

Плюси лізингу для лізингодавця:

 • будь-яке авто можна продати на вторинному ринку;
 • до закінчення терміну оренди автомобіль — власність компанії;
 • можливість вилучити транспортний засіб у користувача;
 • машини реєструються в відповідних органах і при необхідності їх можна відслідкувати.

Плюси лізингу для лізинргоодержувача:

 • розраховуватися за авто можна протягом певного часу;
 • клієнт самостійно вибирає, яким чином буде оплачувати борги;
 • простота оформлення угоди;
 • оперативність — лізинговий договір можна оформити протягом 1 – 3 днів.

Скористуватися послугою можуть як фізичні, так і юридичні особи.

Як купити авто в лізинг — поетапна інструкція

 • Знайомство з умовами, які пропонує лізингова компанія. Потрібно звернути увагу на процентну ставку, розмір щомісячних виплат, суму авансу та графік виплат.

Це важливо! Зазвичай лізінгодавець встановлює один і той же розмір платежу на кожен місяць, але можуть братися до уваги побажання клієнта.

 • Оформлення договору. Лізингові компанії висувають вимоги до клієнтів. Наприклад, щоб взяти автомобіль, потрібно мати посвідчення водія, документи, які б підтверджували дохід і вік від 18 років. Можуть висуватися інші вимоги. Страхування авто — обов’язкова умова для всіх транспортних засобів, які передаються в довгострокове користування.
Читайте также:  Механика или автомат что лучше? Сравнение коробок передач (КПП)

На замітку! Для юридичних осіб список необхідних документів та вимоги можуть бути іншими.

 • Експлуатація машини. Після підписання документу клієнт вносить аванс і має право користуватися транспортним засобом.

В залежності від умов угоди по закінченню терміну оренди користувач може обміняти машину на нову, і підписати новий контракт; повернути автомобіль власнику, або викупити його. Також можна продовжити оренду.

Отже, якщо ви хочете придбати автомобіль, але не хочете витрачати значну суму грошей відразу, лізинг авто — ідеальний варіант .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
AutoHack статьи и советы авто тематики