Як відбувається евакуація авто у Львові?

Потрапити у ситуацію, коли потрібно терміново евакуювати авто як легкове, так і вантажне може кожен водій. Якщо машина з будь-яких причин не може рухатися та заважає нормальному руху інших транспортних засобів, тоді знадобиться евакуатор авто. Таким чином ваша автівка буде безпечно транспортована.

Які бувають послуги евакуатора?

Сьогодні замовити евакуацію можна будь-якого транспортного засобу, найчастіше евакуація відбувається:

  • легкових автомобілів;
  • вантажних автомобілів;
  • автобусів;
  • спецтехніки;
  • сільськогосподарської техніки.

Для кожного виду транспортного засобу обирається спеціальний евакуатор, котрий може безпечно та надійно перевезти той чи інший автомобіль, техніку.

Як правило, послуги евакуатора потрібні коли транспортний засіб зламався та не може самостійно пересуватися.

Як евакуюють різноманітні транспортні засоби?

Кожен вид транспортного засобу має свої особливості, тому евакуація також має відмінності:

  • Автобус. Для автобуса найчастіше використовують 2 види евакуації транспортування на платформі та буксир. Все залежить від причини несправності автобуса.
  • Вантажівки. Для вантажівок підбираються евакуатори, котрі можуть впоратися с різноманітними перепадами висоти. Найчастіше використовують евакуатор з лебідкою та кран-маніпулятор.
  • Легкові авто. Евакуація легкового автомобіля схожа з вантажним. Але евакуатор буде відрізнятися, так як для вантажівок, потрібні платформи, котрі можуть витримати великі навантаження.
  • Сільськогосподарська техніка. При зламанні сільськогосподарська техніка також піддається евакуації. Досить важливо підібрати потрібний евакуатор за розмірами та навантаженням. Тому при замовленні евакуатора для сільськогосподарської техніки, важливо вірно вказати її параметри та вид.

Невірно зазначений транспорт засіб може призвести до того, що диспетчер підбере не підходящий евакуатор.

Послуги евакуатора від компанії “Евакуатор Львів”

Замовити евакуатор для будь-якого транспортного засобу можна в компанії “ Евакуатор Львів” за доступною ціною. Компанія надає послуги з евакуації будь-якого транспортного засобу. Це можливо завдяки тому, що “Евакуатор Львів” має власний автопарк, що дозволяє підібрати евакуатор під той чи інший вид транспортного засобу. Для того, щоб клієнти мали змогу одразу зрозуміти вартість послуги, на сайті розташований онлайн-калькулятор. Замовити евакуатор можна по місто Львів, області та інших містах України.

Читайте также:  Признаки неисправности тормозной системы и техническое обслуживание и ремонт тормозных систем

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
AutoHack статьи и советы авто тематики